Σχετικά προϊόντα με Μπουζί A910E7009F εργοστασιακός κωδικός (OEM)
OE A910E7009F: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΣΤΗ;
Οι καλύτεροι κατασκευαστές μάρκας OEM για A 910 E 7009 F είναι: LOTUS
LOTUS
A910E7009F, A 910 E 7009 F
- Άνοιγμα κλειδιού: 20.6
- Σειρά προϊόντος: Iridium
- Μπουζί: 1-ηλεκτρόδιο γείωσης, Κεντρικό ηλεκρόδιο ιριδίου, Ηλεκτρόδιο γείωσης νικελίου
- Μήκος σπειρώματος [mm]: 19
- Θέση σπινθήρα [mm]: 3,3
- Διαστάσεις σπειρώματος: M14x1,25
- Ακροδέκτες: Solid SAE
- Διάμετρος: 14
- Αντίσταση [kOhm]: 6
- Έκδοση χώρας: Ιαπωνία
- Αριθμός τεμαχίου: 686S0137P
- Μάρκα: RIDEX PLUS
- EAN αριθμός: 4067448729876
- Κατάσταση: νέο
- Αριθμός αναφοράς OEM: A910E7009F
- Άνοιγμα κλειδιού: 20,8 mm
- Μπουζί: Κεντρικό ηλεκρόδιο νικελίου, 2 ηλεκτρόδια γείωσης, χωρίς παράσιτα 5kOhm, με επίπεδη έδρα στεγανοποίησης, Σταθερή SAE σύνδεση
- Μήκος σπειρώματος [mm]: 19,0
- Θέση σπινθήρα [mm]: 5,0
- Αριθμός τεμαχίου: 1128
- Μάρκα: NGK
- EAN αριθμός: 2015104089800
- Κατάσταση: νέο
- Άνοιγμα κλειδιού: 20.6
- Σειρά προϊόντος: Iridium TT
- Μήκος σπειρώματος [mm]: 19
- Ροπή σύσφιγξης [Nm]: 22
- Διάμετρος: 14
- Αριθμός τεμαχίου: SKSP-1990136
- Μάρκα: STARK
- Άνοιγμα κλειδιού: 20.6 mm
- Σειρά προϊόντος: Iridium Power
- Ακροδέκτες: Crimped SAE
- Ροπή σύσφιγξης [Nm]: 22
- Βάρος [g]: 56
- για κωδικό γνήσιου ανταλλακτικού: 101-000-006AF
- εναλλακτικό προϊόν: IW20TT
- Αριθμός τεμαχίου: IW20
- Μάρκα: DENSO
- Σειρά προϊόντος: Iridium TT
- Μικτό βάρος [g]: 61
- εναλλακτικό προϊόν: IW20TT
- Μάρκα: DENSO
- Άνοιγμα κλειδιού: 20,8 mm
- Μπουζί: Σύνδεση SAE που μπορεί να ξεβιδωθεί, Κεντρικό ηλεκρόδιο ιριδίου, 1-ηλεκτρόδιο γείωσης, χωρίς παράσιτα 5kOhm, με επίπεδη έδρα στεγανοποίησης
- Μήκος σπειρώματος [mm]: 19,0
- Θέση σπινθήρα [mm]: 3,0
- Αριθμός τεμαχίου: 6637
- Μάρκα: NGK
- Αριθμός τεμαχίου: 686S0137
- Μάρκα: RIDEX
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
δεν περιλαμβάνονται τα έξοδα παράδοσης
- Άνοιγμα κλειδιού: 20.6 mm