Σχετικά προϊόντα με Βεντιλατέρ 8D0959457A εργοστασιακός κωδικός (OEM)
OE 8D0959457A: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΣΤΗ;
Οι καλύτεροι κατασκευαστές μάρκας OEM για 8D0 959 457 A είναι: VW, AUDI, SKODA, SEAT, VOLVO
AUDI, VW, VAG, SEAT, SKODA, VOLVO, EACLIMA
8D0959457A, 8D0 959 457 A
Επιλέξτε κατασκευαστή
8 προϊόν(τα)
DENSO Βεντιλατέρ DER02003 Ø: 280 mm, 12V
EAN: 2066176687000 Προϊόν №: DER02003
Παρακαλούμε αξιολογήστε το προϊόν
  • Διάμετρος: 280
  • Τάση [V]: 12
  • για κωδικό γνήσιου ανταλλακτικού: 8D0959457A
  • Βάρος [g]: 1210
  • Μικτό βάρος [g]: 2200
  • εναλλακτικό προϊόν: -
  • Αριθμός τεμαχίου: DER02003
  • Μάρκα: DENSO
  • EAN αριθμός: 2066176687000
  • Κατάσταση: νέο
  • Αριθμός αναφοράς OEM: 8D0959457A
Προβολή αριθμών OEM
Σε απόθεμα (Προϊόν(-ντα) που απομένει(-ουν): 3)
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
δεν περιλαμβάνονται τα έξοδα παράδοσης
TYC Βεντιλατέρ 802-0008 Ø: 280 mm, 200W, με ηλεκτρικό μοτέρ
EAN: 8717475034523 Προϊόν №: 802-0008
  • Ονομαστική ισχύς [W]: 200
  • Διάμετρος: 280
  • Είδος κιβωτίου ταχυτήτων: Μηχανικό / προαιρετικά αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων
  • Συμπληρωματικό προϊόν / συμπληρωματική πληροφορία: με ηλεκτρικό μοτέρ
  • Είδος άδειας κυκλοφορίας: με έλεγχο ECE
  • Αριθμός τεμαχίου: 802-0008
  • Μάρκα: TYC
  • Κατάσταση: νέο
Προβολή αριθμών OEM
Προσωρινά χωρίς απόθεμα
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ