Σχετικά προϊόντα με Φίλτρο ψυκτικού υγρού 749F8A469AAA εργοστασιακός κωδικός (OEM)
OE 749F8A469AAA: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΣΤΗ;
Οι καλύτεροι κατασκευαστές μάρκας OEM για 749 F 8 A 469 AAA είναι: FORD, FIAT
FORD, FIAT, CASE IH, NEW HOLLAND
749F8A469AAA, 749 F 8 A 469 AAA
Επιλέξτε μάρκα
Επιλέξτε ένα ανταλλακτικό
Επιλέξτε κατασκευαστή
7 προϊόν(τα)
HENGST FILTER Φίλτρο ψυκτικού υγρού H13WF12 Ø: 93, 72 mm
EAN: 4030776076318 Προϊόν №: H13WF12
Παρακαλούμε αξιολογήστε το προϊόν
  • Διάμετρος: 93, 72
  • Εσωτερική διάμετρος [mm]: 64, 63,5
  • Διαστάσεις σπειρώματος: 11 / 16-16
  • Υψος: 102
  • Αριθμός τεμαχίου: H13WF12
  • Μάρκα: HENGST FILTER
  • EAN αριθμός: 4030776076318
  • Κατάσταση: νέο
  • Αριθμός αναφοράς OEM: 749F8A469AAA
Προβολή αριθμών OEM
Σε απόθεμα
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
δεν περιλαμβάνονται τα έξοδα παράδοσης
Γνήσια RIVOLV RIV600183 Αυτή είναι μια τυπική εικόνα Δυναμό 749 F 8 A 469 AAA RIVOLV RIV600183 FORD, FIAT
RIVOLV Δυναμό RIV600183 12V, 120Α, Ø 58 mm
EAN: 5901655797558 Προϊόν №: RIV600183
  • Ρεύμα φόρτισης γεννήτριας [A]: 120
  • Τάση [V]: 12
  • Διάμ. τροχαλίας ιμάντα [mm]: 58
  • Πλήθος εγκοπών: 5
  • προτεινόμενη επέκταση επισκευής: Ιμάντας / ιμάντας poly-V
  • Παραλλαγή φίλτρου: Βιδωτό φίλτρο
  • Αριθμός τεμαχίου: RIV600183
  • Μάρκα: RIVOLV
  • EAN αριθμός: 5901655797558
  • Κατάσταση: νέο
Προβολή αριθμών OEM
Προσωρινά χωρίς απόθεμα
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
MISFAT Φίλτρο ψυκτικού υγρού O001 Ø: 94 mm
EAN: 224470117835741178357 Προϊόν №: O001
  • Διάμετρος: 94
  • Εσωτερική διάμετρος 2 [mm]: 62, 72
  • Υψος: 143
  • Αριθμός τεμαχίου: O001
  • Μάρκα: MISFAT
Προσωρινά χωρίς απόθεμα
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
DONALDSON Φίλτρο ψυκτικού υγρού P554071 Ø: 93 mm
EAN: 224868118232131182321 Προϊόν №: P554071
  • Εσωτερική διάμετρος 2 [mm]: 61, 71
  • Μήκος [mm]: 107
  • Διάμετρος: 93
  • Διαστάσεις σπειρώματος: 11 / 16-16 UN
  • Αριθμός τεμαχίου: P554071
  • Μάρκα: DONALDSON
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
CLEAN FILTER Φίλτρο ψυκτικού υγρού DA 990
EAN: 2216310987751 Προϊόν №: DA 990
  • Διάμετρος 1 [mm]: 96
  • Διάμετρος 3 [mm]: 61,5
  • Διάμετρος 4[mm]: 71,4
  • Υψος: 143
  • Αριθμός τεμαχίου: DA 990
  • Μάρκα: CLEAN FILTER
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
FLEETGUARD Φίλτρο ψυκτικού υγρού WF2051 Ø: 93,12, 93,78 mm
EAN: 224581123166731231667 Προϊόν №: WF2051
  • Διαστάσεις σπειρώματος: 11 / 16-16 UN-2B
  • Παραλλαγή φίλτρου: Λεπτό φίλτρο
  • Αριθμός τεμαχίου: WF2051
  • Μάρκα: FLEETGUARD
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ
SogefiPro Φίλτρο ψυκτικού υγρού FT4859 Ø: 97 mm
EAN: 8012658258520 Προϊόν №: FT4859
  • Διάμετρος: 97
  • Υψος: 137
  • Αριθμός τεμαχίου: FT4859
  • Μάρκα: SogefiPro
Tιμή συμπ. 24% ΦΠΑ